Nowości
Dostawcy i płatności
  • Poczta Polska
  • UPS
  • Przesyłka elektroniczna (ESD)
  • Przelew
 
Wizyty
Dziś: 78Wszystkie: 19617

Nasza misja

 

LIDCOM s.c. jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną. Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z funkcjonowaniem firmy w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki oraz usług księgowych.

 

LIDCOM s.c. jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań outsourcingu informatycznego oraz outsourcingu księgowego w firmach naszych klientów.

 

Naszym celem jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii.

 

Pomagamy nie tylko w realizacji ale służymy w sposób ciągły. Cały czas pracujemy nad naszym wizerunkiem by jak najlepiej pomagać w powierzonych celach.

 

Naszą firmę prowadzimy od 2005 roku, ale umiejętności i doświadczenie zdobywamy już prawie od dwóch dekad. Nasze wykształcenie jest kierunkowe do wykonywanych celów. Posiadamy wiedzę popartą certyfikatami i stosownymi zaświadczeniami. Dla dobra naszych klientów współpracujemy z czołowymi firmami z branży informatycznej, telekomunikacyjnej i finansowej by jak najlepiej rozwiązywać powierzone cele. Nasza firma może nie jest duża, ale to może być tylko korzyść jakościowa i cenowa dla naszych klientów.